Michal Hatony

 !!Baví mě se hýbat a baví mě i pohyb rozdávat!!

Pohybu se věnuji od mala. Prošel jsem aktivity a některé doposud dělám - jako například horolezectví, plavání, le-parkour, kyokushin karate, fitness, capoeira - tady jsem se měl usadit jako trenér. Problémy s koleny mi však nedovolily pokračovat. Nyní, po absolvování mnohých kurzů a projití dalších pohybových aktivit, mimo jiné i tai-ti a jóga, již vím, že předpověď ortopeda "Smiřte se s tím. To koleno bude již na vždy bolet." není správná. Naše těla jsou neskutečné stroje, které zvládnou skoro vše a já vám mile rád ukáži vše, co o něm vím. Stroje jsou to natolik dokonalé, že se vzdělávám stále dále a dále.  

Mojí současnou doménou jsou tedy zdravotní způsoby cvičení ve fitness, v kancelářích i mimo ně a tímto směrem se dále rozvíjím. 

Bude mi potěšením se s vámi setkat.

Víte, že ideální sed neexistuje?

Když sedíme, tak se naše páteř zkrátí přibližně o 2cm za 2h. To znamená, že i když budeme rovně sedět, tak nastává toto sesedání obratlů. Proto raději doporučím vrtět se, zvedat se a protahovat, než strnule sedět v pěkném a rovném sedu. Ten je na druhou stranu součást základu, abychom meziobratlové ploténky zatěžovali rovnoměrně a nehrozil výhřez, či jiné komplikace. 

Certifikáty

2. - 3. 9.2017 Tejpování - Škola tejpování

1.10.2016 - 6.11.2016 Poradce pro výživu - Improve academy (akreditace MŠMT)

2.2016 - 17.4. 2016 Instruktor Body & Mind - Fitness Blue Gym Academi (akreditace MŠMT)

2.2016 Cviky nejen do kanceláře a domů - workshp - Fitness Blue Gym Academi9.2015 - 20.10.2015 Trenér zdravotního fitness - cvičitel zdravotní tělesné výchovy - Synergy Academi (akreditace MŠMT)

11.2014 TRX Qualified, gruppen training course Level 1 - 3D fitness Žamberk

2.2012 BosuCore diplom - Face Academi Praha

9.12 - 19.11.2012 Instruktor fitness - Masérská a trenérská škola REHA PROFI s.r.o. Brno (akreditace MŠMT)

Pohyb má být efektivní, zdravý a zábavný protože pouze u takového setrváme.      

                                                                 Michal Hatony