Osobní zkušenost řekne více než jakákoliv slova. Avšak, než se potkáme, mohlo by Vás zajímat že...

Vše na tomto světě je v pohybu. Buď to roste, nebo zaniká. Naše těla nejsou výjimkou.

Umění pohybu můžete znát jako dřívější "trenér Brno". Jako trenér jsem měl stálou klientelu, což mi umožňovalo vést spokojený život. Tréninky však měly často podobný formát. A sice drilování základních technik. Přestože jsem se zaměřoval na přání klienta, nebylo to stále ono. Vnitřně mě to táhlo do oboru primární prevence a zdravého životního stylu. Tedy zdravým přístupem k životu oddalovat moment, kdy člověk musí zaťukat na dveře ambulance svého lékaře a říct "mám problém".   

Z prostředí fitness jsem měl doslova hmatatelné informace o tom, co nejvíce mé klienty pálí. Často mluvili o bolavých zádech, nadváze, ale i přetížení, stresu a vlastní neschopnosti na chvíli zpomalit. Společným jmenovatelem byl ale nedostatek prostoru pro zdravý pohyb. Dostal jsem tedy ten správný směr. A sice, že budu makat s lidmi na jejich zdraví přímo tam, kde by to vlastně ani neplánovali. Rovnou v pohodlí jejich kanceláře, open space, zkrátka na pracovišti.

Jak to však bývá, jeden člověk toho moc nevymyslí a dva tvoří už tým! Proto jsem povolal nejen profíky v oboru, ale také lidi, se kterými cítím, že chci spolupracovat. Co zkrátka žijí pro to, co já.

S kým se budete potkávat


Michal Hatony

Budeme se potkávat na obchodních jednáních, přednáškách o zdravém sezení, na cvičení v kancelářích i na osobních tréninzích

Kateřina Seifertová

Budeme se společně potkávat na lekcích pilates, cvičení pro zdravá záda a dalších cvičeních přímo u vás v kanceláři.

Iva Konečná

Budeme se potkávat na přednáškách o zdravém životním stylu a na zdravotních cvičeních ve službě "fit office"