Osobní trenér Michal Hatony

To pravé co posouvá vpřed, je vnitřní odhodlání a komplexní přístup. Naučím Vás najít vnitřní motivaci, zalíbení k pohybu a upravíme nevhodné stereotipy každodenního života. Jen tak se stane změna z bolavých zad do zdravých, trvalou. Pro nabírání síly a svalů nastavíme navíc trénink a stravu. Své nové já si zamilujete!

Pod mým vedením

  • Napravíte bolavá záda z dlouhého sezení. 
  • Uvolníte bolavý krk. 
  • Napravíte práci CORE. 
  • Naučíte se, nebo kondičně máknete na TRX
  • Spravíte si kulatá záda.
  • Zvětšíte sílu.
  • Naberete objem, když budete chtít. 

Eva:  K Míšovi chodím cvičit už skoro rok a diky němu mi doktorka ze zápisu smazala dlouholetou poznámku "kulatá zada" a ptala se, co že to dělám, ze mám tak krasne rovny postoj. A obdiv přichází i od přátel: "jak to delas, ze sedíš tak rovně?" :) A krom toho, ze je Michal super trenér, je i báječný masér, což je s tréninkem ta nejlepší kombinace !! Proste co víc si přát :-)

Nechce se vám dále číst? (Ano jsou tam další řádky.) Nevadí. Rovnou se mi ozvěte. Domluvíme si první schůzku a začneme: +420 733 164 816. Doporučuji SMS


6 let praxe 

Přátelsky vás povedu za vašimi cíli.

Nově začínám koketovat s SM systémem

Než vstoupíte do posilovny, přečtěte si:

Efektivní trénink musí i bavit, protože u takového zůstanete.

Jak vypadá spolupráce.

Ve chvíli, kdy se skontaktujeme, domluvíme si první schůzku. Kde se společně seznámíme. Když se sejdeme, budu hodně zvědavý, dotáži se vás na předchozí cvičení, na zranění a další zdravotní omezení, samozřejmě, jaký je váš cíl atp. této chvíli už pravděpodobně sedíte na rotopedu a zahříváte seOčekávám, že i vy budete zvědaví a budete se ptát.

Po zahřátí vyzkoušíme, jak máte připraveno tělo na cvičení. Odhalíme, kde jsou slabiny a silné stránky. Kde bude např. vhodné nejprve kompenzovat a pro které svaly bude cvičení snadné. 

No a jde se na věc

V praxi to vypadá tak, že 5-10min strávíme konzultací u stolu, nebo na rotopedu a pak se hned vrhneme do práce. 


Zakládám si na osobním přístupu. Proto každému šiji trénink na míru, přesně podle jeho požadavků a potřeb.

Je to snadné. Napiš SMS +420 733 164 816  

nebo e-mail: info@upohybu.cz 

Staň se změnou po které toužíš


Co o mě říkají: 

Paja Hnilic: 

"Míšovu pomoc jsem vyhledala v momentě, kdy už jsem nevěděla, co si počít se svalovými dysbalancemi, které mi působily bolest svalů a znemožňovaly mi plně se věnovat mému oblíbenému sportu - lezení. Při osobních trenincích mi tak Míša pomáhá tyto problémy odstraňovat, kdy pomoci individuálního přístupu pro mne na každou hodinu připravuje ty nejvhodnější komplexní cviky šité na míru. Ty mi Míša vždy řádně vysvětlí jak z teoretické, tak praktické stránky, a s odstupem času vždy zanalyzuje vliv těchto cviků na mé tělo, na základě čehož pak dále rozvíjí můj tréninkový plán. Po téměř půl roční spolupráci tak mohu objektivně zhodnotit pozitivní vliv naší spolupráce. Intenzita bolesti se snížila, tělo je více flexibilní, pevnejší a problémy při lezení a po něm se výrazně zmenšily. Citím se mnohem lépe, jak fyzicky, tak psychicky. Velmi si vážím jeho profesionálního a individuálního přístupu, příjemného a milého vystupování, jeho kreativity a schopnosti naslouchat. Těším se na další spolupráci." 

Evča D.

"Mas velkou pochvalu ... od moji obvodní byla jsem na preventivní prohlídce ... a říkala tady se mi postavte a pak ohnete se... pak chvíli zmlkla a pta se.. "co děláte za sport?" Tak říkám ze posilovnu a beh a ona: "jde to vidět, mate perfektní postavu a ukázkové držení těla. Takže teď muzu ze záznamu úplně vymazat ty kulatá zada a spatne držení těla.,

Martin: S Martinem jsme cvičili, aby se naučil pracovat se svým tělem a pak šel cvičit sám. 

Z vlastní zkušenosti můžu jen doporučit. Profesionální a lidský přístup, vše vysvětlí doporučí, poradí, pomůže. Je velice pečlivý a ochotný. Byl jsem maximálně spokojen. 

Roman Sokola

Pravidelně cvičit jsem se rozhodl poté, co jsem si uvědomil, že celodenní sezení za počítačem a díky tomu se pomalu hrbící záda se v čase zlepšovat nebudou, spíš naopak. Také jsem chtěl celkově zpevnit a trochu nabrat svaly. Musím přiznat, že mě cvičení vůbec nebavilo - i proto, že jsem výsledky čekal tak nějak podle přísloví "Zázraky na počkání, nemožné do tří dnů." :o) Po nějakém čase mě potěšila kamarádka, kterou jsem dlouho neviděl slovy "Ty seš nějakej vyšší, to máš podpatky, nebo co?" Doma koukám jak puk - jsem větší o dva centimetry. Aby taky ne, když ses začal narovnávat, říkal mi Michal.
Navíc mi po autonehodě, kdy mě srazil opilý řidič, špatně srostly kosti, díky tomu vnikla na dané straně těla svalová dysbalance a já si proto na samostatný cvičení netroufám. Vyhovuje mi Michalův osobní přístup, kdy mě hlídá, upravuje váhu a tak - prostě abych cvičil rovnoměrně a nepřetěžoval jednu stranu a svoji dysbalanci tak zhoršoval.
S Michalem chci pravidelně cvičit i nadále (jako třikrát týdně poslední dva roky) - byť bych rád viděl výsledky hned zítra, tak si uvědomuju, že zrovna v mém případě jde o běh na dlouhou trať...

Ceník naší spolupráce na týden

1 hodina týdně

800Kč

2 hodiny týdně

1390 Kč

3 hodiny týdně

1790 Kč

Přijedu za Vámi 

tam, kde pracujete, žijete ... 

od 1200Kč

cena k jednání dle vzdálenosti a času

Do toho! Tady začíná tvoje proměna.