Rozhýbete ztuhlé svaly, odstraníte bolest zad, proškolíte se tam, kde pracujete.

Proškolíte se


Jak správně jíst. Jaká jsou ideální preventivní a nápravné cvičení proti bolestem zad. 

Pravidelná péče


S pravidelností přijdou výsledky. Přineseme k vám:

Cvičení

Kompenzační, posilovací, protahovací ...

Masáže

Pomohou vašim tvrdě pracujícím zaměstnancům k uvolnění

Dny zdraví


Den, nebo i týden, jako žádný jiný. Spousta cvičení, workshopů, nebo i jídla, relaxu a více. Dopřejete si restart pracovní morálky. 

Cvičení prospívá firmám i zaměstnancům.


Všechny služby budou individuálně konzultovány a upraveny, aby splňovaly vaše požadavky na čas, prostor a efektivitu.

Zdraví zaměstnanců a jejich psychická vyrovnanost jsou nezbytně důležité pro správné rozhodování, vykonávání náročných, i rutinních úkolů. Tedy důležitější, než by se mohlo na první pohled zdát.

Bolesti zad a problémy s nimi spojené jsou druhou nejčastější příčinou pracovní neschopnosti. S bolestmi se pojí i snižování výkonnosti, obranyschopnosti organismu a také chronická únava. 

Zamávejte s bolestí ve vaší firmě!

Jak nás hodnotí ...

Roman Klein 

majitel BatohyBrasny.cz 

"Protahovali jsme se pravidelně s kolegy a zjistili, jaké máme špatné návyky v práci u počítače. Díky radám nyní víme, na co si dávat pozor a můžeme předcházet různým zdravotním komplikacím."

"Cvičení bylo velice příjemné zpestření pracovního dne, na které jsem se těšila a sloužilo skvěle jako návod na zdravější pracovní návyky, zejména pro práci u počítače."

Maria Lamb

Deutsche telekom

Michal k nám chodil do kanceláře na hodiny stretchingu jednou týdne. Lekce byly příjemné, Michal vždy přišel včas, měl připravený program vč. pomůcek (posilovací guma) a nebyl pro něj problém vyjít vstříc ani našim dalším požadavkům - hudba, lekce v AJ. Odborné znalosti trenéra jsou na vysoké úrovni - poradí, jak předejít zdravotním potížím při práci v kanceláři nebo při cvičení, věnuje pozornost individuálním požadavkům během lekce a ukáže různé varianty cviků. Vše vysvětlí, je příjemný, přátelský, hodiny mají dobrou atmosféru. Doporučujeme!

Grafy z interního hodnotícího systému společnosti Sberbank CZ a.s.
hodnocení wokrshopu


Zanechte kontakt, nebo se zeptejte

Tel: +420 733 164 816