TRX a kruháč - Cvičení pro začínající i pokročilé efektivně, zdravě a s vlastní váhou


Stěhuji se. Cvičíme do 23.12.2019 a bude konec. Přijďte si tedy ještě dát do těla, dokud je čas!

TRX si nejjednodušeji představíte, jako dva popruhy s madly. Zavěšené do pevného bodu ve stěně, nebo stropě. 


Po 16:30 - 18:00

Cílem našeho cvičení je posunout tě na další level. Cílem cvičení naopak nemá být zničit tě!

Dana Honsová doporučuje Umění pohybu - Michal Hatony.

Výborné cvičení na posílení a zpevnění celého těla, osobní přístup trenéra. Doporučuji všem - také výborné kompenzace při sedavém zaměstnání.


Naše lekce má 4 části

Mobilita

To je první část cvičení. V dnešní době se většina aktivit spojených s denními činnostmi hodně zaměřuje na sezení, nebo na omezené, malé pohyby. Poznáváš svoji práci? U mě se chceme hýbat a to efektivně. Proto se u mě pořádně rozhýbeš.

Silové cvičení 

Jako druhá část. Silné svaly dokáží tělo lépe ovládat a držet. Proto jej nebudeme vynechávat. Budeš makat na CORE, ale i periferiích s použitím TRX, cattlebell, expandérů atp. Nebo chceš mít ve 40 kulatá záda a být pravidelně na rehabilitacích? 

HIIT a cardio prvky

Trocha spalování a výdrže na závěr. Některé cardio prvky budou i v silové části, ale zde jich bude nejvíce. Budeš skákat, běhat, makat břicho atp.  

Protahování

Jak už jsem zmiňoval výše, důkladné protažení a uvolnění vyžaduje čas. Na mnohých místech budete jen makat. To není komplexní přístup. U mě se ale i uvolníš a protáhneš tak, že budeš mít pocit, jako nikde.


Co o mě napsala Hanča:
Vzdy jsem mela rada pohyb a vyzkousela ruzne typy cviceni, ale nic me nedokazalo nadchnout natolik jako TRX a jeho nadseny trener Michal . Miluje sport a vse, co se pohybu tyce. Chodim na jeho skupinovky uz 3. rokem a stale me velmi motivuje k lepsim a lepsim vykonum. Neustale hlida, zda delate cviky spravne a dokaze hodinu prizpusobit zacatecnikum i pokrocilym. Po prvnich hodinach vas boli svaly, o kterych jste do te doby nemeli tuseni, ale presne tak to mam rada :)) Kdyz vydrzite, v kratkem case vam trx zformuje postavu a citite se opravdu bajecne. Dnes se opet tesim do telocvicny..  :-)

Rozvrh TRX a kruháč

Pondělí

16:30 - 18:00

Čtvrtek

16:30 - 18:00

Jste skupina, nebo jednotlivec a chybí zde hodina, která Vám bude vyhovovat? Kontaktujte mne a podíváme se, jestli je možné takovouto hodinu připravit. 

Cvičíme v tělocvičně STC na ulici Pražákova 10

Zde si rezervujte vaši hodinu

Ceník TRX a kruháče

90min

1 vstup (workout + protažení) 90min 

200 Kč

1 vstup jen workout (cca 60min)

150 Kč

1 vstup jen protažení (cca 30min)

Jedná se o posledních 30min z celé lekce (17:30-180:00)

50 Kč

Permanentka 11 vstupů = 10x zvolený program